Film został nagrany profesjonalnie, przyciągał uwagę oglądających, naszym zdaniem był niepowtarzalny - zupełnie inny od wszystkich ;)
Dziękując za wspaniałe chwile, wdzięczni za pełen profesjonalizm, pełni podziwu za szybki termin realizacji zdecydowanie polecamy :) Przy realizacji projektu ceniliśmy przede wszystkim świetną komunikatywność, słowne wsparcie i uśmiech, z którym każdemu do twarzy. Miło wraca się do oglądania tego filmu. Brak powielania utartych schematów i otwarta wyobraźnia jest czymś co może się podobać :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Jacka :-) Nasz Film a w szczególności teledysk moglibyśmy oglądać cały czas! Idealnie dobrana muzyka,zdjęcia! Film w sam raz oddaje nasze osobowości, jest szalony a zarazem romantyczny! :-) Jeszcze raz dziękujemy!!!

Oferta

Oferuję usługę filmowania wszelkich imprez, a także produkcję filmów reklamowych, teledysków, montaż materiału klienta.  Przegrywanie na DVD z wszelkich formatów, czy nośników. 

W swoim dorobku mam już wiele filmów z wesel, studniówek, pierwszych komunii, teledyski, oraz filmy dokumentalne i reklamowe. Specjalizuję się jednak w filmach z uroczystości weselnych.

Gotowy film wykonuję w jakości standardowej oraz w HD. Usługi swoje adresuję przede wszystkim do osób, które chcą mieć coś więcej niż tylko reportaż z uroczystości.

Chętnym parom proponuję do ślubu swoją limuzynę : DODGE CHARGER SRT 6,4 HEMI z czerwoną skórą i niesamowitym brzmieniem 560 KM. W pakiecie z filmowaniem cena wyjątkowo atrakcyjna.

Do zaoferowania mam wiele oryginalnych pomysłów, ale jestem otwarty również na sugestie klienta. Wszystkie warunki wykonania usługi są do uzgodnienia indywidualnie.

Dojadę w każde miejsce w Polsce i za granicę.